facebook
polish england

Nasza oferta

Wiemy, że aby impreza była udana, wiele czynników musi ze sobą idealnie współgrać. Wiemy również, że każda impreza ma swój niepowtarzalny klimat, a każdorazowo trzeba ten klimat odpowiednio stworzyć i umieć zarazić nim gości.


Z naszych usług korzystają zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Mieliśmy okazję gościć na dziesiątkach scen z terenu całej Polski. Z nami bawią się zarówno ludzie młodzi, jak i osoby starsze. Potrafimy zagrać bardzo subtelnie, jak również dać energetyczny show sceniczny, który pełen będzie rock'n'rollowych momentów. Wszystko to zależy od okazji i charakteru imprezy, na której występujemy. Nie musisz też martwić się o nagłośnienie, obsługę techniczną i oświetlenie – zorganizujemy to wszystko za Ciebie. Zaufaj nam, a Twoja impreza będzie udana! Twoim zadaniem jest tylko doskonale się bawić!


Oferujemy:GRAFIT Cover Band na Waszym weselu!


Szukacie zespołu, który sprawi, że Wasze przyjęcie weselne będzie absolutnie niepowtarzalne? Właśnie go znaleźliście! Wiemy, że ten dzień jest dla Was dniem wyjątkowym. Poprowadzimy Waszą uroczystość weselną z odpowiednią starannością i sprawimy, że goście nie będą mieli ochoty schodzić z parkietu. Nie obawiajcie się o właściwości akustyczne i techniczne sali weselnej. Dysponujemy najwyższej jakości sprzętem nagłośnieniowym i technicznym, który sprawdzi się w każdych warunkach i umożliwi Waszym gościom najlepszy odbiór muzyki.


Jak to wszystko się odbywa?


Wasz wielki dzień rozpoczniemy tradycyjnym powitaniem przed domem panny młodej. Zagramy dla Was na akordeonie, gitarach akustycznych i tamburynie. Stąd udacie się do kościoła, aby już jako nowożeńcy zawitać na salę weselną i bawić się aż do białego rana. Zabawa musi być oczywiście głośna i radosna! Zadbamy więc o odpowiednie ułożenie repertuaru (dysponujemy bogatym zasobem ponad 400 utworów), poprowadzimy zabawy taneczne, a także umilimy czas gościom weselnym tradycyjną biesiadą za stołami. Aby dotrwać do końca wesela, będziecie musieli skosztować gorących dań szefa kuchni. Będą to jednak jedyne momenty na całym weselu, w których parkiet będzie pusty. Zespół przestanie grać, a w tle pojawi się spokojna muzyka, z odpowiednio dobranych płyt. Standardowo bloki muzyczne trwają 1 godz. - 1 godz. 15 min. Po tym czasie następuje krótka przerwa (20 minut). Tuż po północy rozpoczniemy natomiast tradycyjne oczepiny. Wesele z naszym zespołem potrwa do wczesnych godzin porannych, a każdy gość wyjdzie z niego w pełni zadowolony!


Zarezerwuj nas na swoje wesele


Rezerwację interesującego Was terminu potwierdzimy podpisaniem umowy. Umowę można podpisać w siedzibie zespołu (po uprzednim umówieniu się) lub też drogą pocztową. W tym drugim przypadku najpierw prosimy o przesłanie zeskanowanego dowodu tożsamości osoby, z którą zawieramy umowę. Następnie wysyłamy do Was dwa podpisane egzemplarze umowy i czekamy na podpisanie i zwrot jednego z nich. Zarezerwowanie terminu wymaga też wniesienia zaliczki, która nie przekracza jednak 20% wartości uzgodnionego wynagrodzenia.


Dojazd i transport sprzętu


Mieszkacie daleko od nas, a wesele odbywa się w drugim końcu kraju? Oczywiście dojedziemy! Dysponujemy własnym środkiem transportu i bezproblemowo docieramy w każdy zakątek Polski. Do ceny oprawy muzycznej należy doliczyć koszt dojazdu i transportu sprzętu, który wynosi 2,00zł/km licząc dojazd w dwie strony. Przy odległościach powyżej 70 kilometrów konieczne jest zapewnienie noclegu dla członków zespołu.
GRAFIT Cover Band na Twojej imprezie firmowej? To jest to!


Oprawa imprezy firmowej wymaga niewątpliwie profesjonalizmu i rzetelności. Gwarantujemy, że zapewnimy najwyższej jakości oprawę muzyczną i sumienną realizację ustalonego wcześniej programu. Jeśli zajdzie taka potrzeba, poprowadzimy też część konferansjerską i zapewnimy obsługę techniczną Twojego wydarzenia. Nie musisz więc martwić się o wynajęcie firmy nagłośnieniowej czy oświetleniowca. Wszystko zostanie wyszczególnione w pisemnej umowie o współpracy. Za nasze usługi otrzymasz oczywiście rachunek. Działamy legalnie!


Dojazd na wydarzenie


Twoja firma znajduje się daleko od nas? Odległość nie stanowi dla nas żadnego problemu. Dysponujemy własnym środkiem transportu i zawsze trafimy w wyznaczone przez Ciebie miejsce. Przy uzgadnianiu warunków występu otrzymasz przejrzysty kosztorys, który pozwoli Ci podjąć ostateczną decyzję.


Zobacz też koncert coverowy, koncert kolędowy oraz koncert akustyczny.
GRAFIT Cover Band zapewni niezapomnianą oprawę uroczystego balu lub studniówki


Doskonale rozumiemy, że uroczyste bale wymagają odpowiedniej oprawy muzycznej i konferansjerskiej. Jeśli chcesz, zaskoczyć swoich gości wysokim poziomem tej oprawy dokonałeś właściwego wyboru! GRAFIT Cover Band sprosta wyzwaniu i sprawi, że każdy z gości poczuje się jak na wyjątkowej gali. Pomożemy Ci w starannej realizacji programu uroczystości. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem konferansjerskim (statywy oraz konferansjerskie mikrofony przewodowe i bezprzewodowe). Zapewniamy też pełną obsługę techniczną. Stonowane, a zarazem dynamiczne oświetlenie i doskonale zestrojone nagłośnienie, w połączeniu z odpowiednio dobranym repertuarem dadzą wymarzony efekt.


Jak to się odbywa?


Twój uroczysty bal rozpocznie się od godziny 20:00 (jeśli interesuje Cię inna godzina, jesteśmy otwarci na propozycje programowe) i potrwa aż do wczesnych godzin rannych. Uroczystość rozpocznie oficjalne powitanie i krótki program audio-wizualny. Jako jeden z nielicznych zespołów zapewniamy wsparcie techniczne podczas ceremonii otwarcia. Niedługo po uroczystym otwarciu balu goście będą mogli zatańczyć przy złotych przebojach i najnowszych hitach radiowych. Podczas zabawy goście usłyszą zarówno taneczne utwory z szeroko-pojętego gatunku disco, jak też spokojne ballady.


Dojazd na wydarzenie


Odległość nie stanowi dla nas żadnego problemu. Dysponujemy własnym środkiem transportu i docieramy w każdy zakątek kraju (i nie tylko!!!). Do ceny oprawy muzycznej należy doliczyć koszt dojazdu i transportu sprzętu, który wynosi 2,00zł/km licząc dojazd w dwie strony. Przy odległościach powyżej 70 kilometrów konieczne jest zapewnienie noclegu dla członków zespołu.
Taneczne szaleństwo z Grafit Cover Band!


Oferujemy profesjonalną oprawę dancingów i wieczorków tanecznych. Daj się porwać muzyce i zostań królem parkietu! Do wyboru trzy programy muzyczne:


GORĄCZKA SOBOTNIEJ NOCY

Polskie i zagraniczne utwory taneczne lat 70-tych i 80-tych w charakterystycznej dla epoki disco oprawie oświetleniowej wykonywane w 100% na żywo przez GRAFIT Cover Band. Tego nie da się zapomnieć!


RMF Z ESKĄ

Kompilacja najpopularniejszych utworów znanych z trzech największych rozgłośni radiowych w Polsce. Utwory „na czasie”. Wszystko, co znane i taneczne znajduje się w tym programie. W programie usłyszysz utwory polskie i zagraniczne.


MIX, czyli „salad bowl” w wydaniu GRAFIT Cover Band

Miks dwóch wyżej wymienionych programów tj. usłyszysz zarówno niezapomniane „złote przeboje”, jak też najnowsze hity radiowe.


W przypadku każdego z wyżej zaprezentowanych programów zapewniamy pełną obsługę sceniczną wydarzenia GRATIS! W związku z tym przywieziemy ze sobą profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, a także dostroimy je odpowiednio do obiektu i sceny.


*Organizator imprezy zobowiązany jest zapewnić przestronne, suche i ogrzewane pomieszczenie dla zespołu GRAFIT Cover Band, które umożliwi uprzednie przygotowanie się do występu i krótki odpoczynek po jego zakończeniu.


Dojazd na wydarzenie


Dojeżdżamy w każdy zakątek kraju i za granicę. Odległość nie stanowi żadnego problemu. Dysponujemy własnym środkiem transportu. Do ceny oprawy muzycznej należy doliczyć koszt dojazdu i transportu sprzętu, który wynosi 2,00zł/km licząc dojazd w dwie strony.
GRAFIT Cover Band zagra Twój wymarzony koncert!


Czy marzyłeś o tym, by choć raz uczestniczyć w koncercie The Beatles lub innej legendarnej grupy lat 70-tych & 80-tych? Czy znasz niezapomniane przeboje grupy Abba? A może jesteś fanem złotego składu Maanam'u? Już dziś możesz zaprosić nas i zorganizować niezapomniane „tribute show”, które przeniesie Cię na koncert Twojej ulubionej grupy muzycznej. W ofercie wybrane koncerty tematyczne, wykonywane w 100% na żywo przez GRAFIT Cover Band:


ABBA SHOW – przegląd najbardziej znanych utworów szwedzkiej grupy Abba. Starannie przygotowane show, które zabierze publiczność do złotych lat muzyki disco. Specjalna stylizacja i dobrany ubiór muzyków sprawią, że poczujesz się jakbyś naprawdę trafił na koncert legendarnej grupy Abba.


BACK TO THE PAST, czyli szalona podróż do złotych lat 70-tych, 80-tych & 90-tych – koncert, podczas, którego publiczność przebędzie muzyczną podróż od początku lat 70-tych aż do wczesnych lat 90-tych. W programie usłyszycie między innymi utwory Beatlesów, Boney M, Dire Straits czy Tiny Turner.


BEATS OF FREEDOM – przegląd utworów najbardziej znanych zespołów muzycznych czasów PRL-u. Podczas koncertu zabrzmią między innymi utwory Bajmu, Budki Suflera, Lady Pank, Lombardu, Maryli Rodowicz, Perfectu czy Oddziału Zamkniętego. Polska muzyka w najlepszym wydaniu!


HITY NA CZASIE – koncert muzyki radiowej. W programie przegląd muzyki najbardziej docenianych, współczesnych artystów polskich i zagranicznych. Podczas koncertu nie zabraknie nowoczesnych efektów świetlnych i pirotechnicznych.


THE BEST OF MAANAM – koncert poświęcony twórczości jednego z najlepszych polskich zespołów rockowych. W programie wszystkie najbardziej znane utwory, takie jak: „Cykady na cykladach”, „Kocham cię kochanie moje”, „O! Nie rób tyle hałasu”, „Wyjątkowo zimny maj” i wiele innych. Koncert swoją stylistyką nawiązuje do niezapomnianego występu Maanamu pt. „The best of” z 1994 roku.


Warunki techniczne


Aby koncert mógł dojść do skutku konieczne będzie spełnienie ridera technicznego (do pobrania tutaj). Możesz też skorzystać z naszego sprzętu technicznego i nagłośnieniowego. Dysponujemy najbardziej zaawansowanym sprzętem muzycznym na rynku. Korzystamy z liniowych systemów nagłośnieniowych, cyfrowego sprzętu sterującego oraz dynamicznego oświetlenia. Zapewniamy też pełne wsparcie techniczne (pełny opis sprzętu, którym dysponujemy znajdziesz tutaj). Każdy z wyżej wymienionych koncertów trwa powyżej dwóch godzin zegarowych i może zostać dodatkowo wydłużony o ewentualne bisy.


*W przypadku organizacji koncertu zleceniodawca zobowiązany jest zapewnić przestronne, suche i ogrzewane pomieszczenie dla zespołu GRAFIT Cover Band oraz członków ekipy technicznej, które umożliwi uprzednie przygotowanie się do koncertu i krótki odpoczynek po jego zakończeniu. Szczegóły dostępne w riderze technicznym GRAFIT Cover Band.


Zorganizuj koncert specjalny (NOWOŚĆ!!!)


Możemy również przygotować Twoje wymarzone „tribute show” poświęcone dowolnej tematyce lub gatunkowi muzycznemu. Opracowanie specjalnego „tribute show” należy powierzyć nam z minimum 4-miesięcznym wyprzedzeniem.


Dojazd na wydarzenie


Docieramy do każdego punktu w Polsce i nie tylko. Dysponujemy własnym transportem. Do ceny usługi należy doliczyć koszt dojazdu i transportu sprzętu, który wynosi 2,00zł/km licząc dojazd w dwie strony.
Wyjątkowy koncert akustyczny zespołu GRAFIT Cover Band! (NOWOŚĆ! ! !)


GRAFIT Cover Band w doskonale znanym i lubianym koncercie „Unplugged”. Zapoczątkowana przez telewizję MTV seria koncertów „Unplugged” odniosła ogromny sukces i została entuzjastycznie przyjęta w każdym kraju na świecie. W tej wyjątkowej formule swoją twórczość zaprezentowali między innymi: Bon Jovi, Eric Clapton, Pearl Jam oraz Hey, Kayah czy Kult. Już dziś możesz uczestniczyć w takim koncercie! Zagramy w 100% na żywo dla Ciebie i dla Twoich Gości najbardziej znane światowe przeboje w wersjach akustycznych. Podczas koncertu użyjemy najwyższej klasy instrumentów akustycznych oraz stworzymy specyficzny klimat koncertów „bez prądu”.


Dla kogo i gdzie?


Jeśli chcesz ukoronować swoje wydarzenie wyjątkowym występem muzycznym lub też zapewnić spokojną, a przy tym nietuzinkową oprawę muzyczną wieczoru, to koncert „GRAFIT Cover Band Unplugged” jest tym czego szukasz. Koncert akustyczny jest polecanym wyborem szczególnie dla Właścicieli kameralnych restauracji oraz kawiarni, którzy szukają subtelnej oprawy muzycznej na bardzo wysokim poziomie.


Warunki techniczne


Aby koncert mógł dojść do skutku konieczne będzie spełnienie ridera technicznego (do pobrania tutaj). Możesz też skorzystać z naszego sprzętu technicznego i nagłośnieniowego. Dysponujemy najbardziej zaawansowanym sprzętem muzycznym na rynku. Korzystamy z liniowych systemów nagłośnieniowych, cyfrowego sprzętu sterującego oraz dynamicznego oświetlenia. Zapewniamy też pełne wsparcie techniczne (pełny opis sprzętu, którym dysponujemy znajdziesz tutaj). Koncert trwa powyżej dwóch godzin zegarowych i może zostać dodatkowo wydłużony o ewentualne bisy.


*W przypadku organizacji koncertu zleceniodawca zobowiązany jest zapewnić przestronne, suche i ogrzewane pomieszczenie dla zespołu GRAFIT Cover Band oraz członków ekipy technicznej, które umożliwi uprzednie przygotowanie się do koncertu i krótki odpoczynek po jego zakończeniu. Szczegóły dostępne w riderze technicznym GRAFIT Cover Band.


Dojazd na wydarzenie


Dysponujemy własnym środkiem transportu i docieramy w każdy zakątek kraju (i nie tylko!!!). Do ceny oprawy muzycznej należy doliczyć koszt dojazdu i transportu sprzętu, który wynosi 2,00zł/km licząc dojazd w dwie strony.
GRAFIT Cover Band zagra unikalny koncert kolędowy!


Czas Świąt Bożego Narodzenia to okres szczególny, na który każdy z nas czaka z radością. Spotkanie opłatkowe ze współpracownikami, znajomymi, przyjaciółmi i rodziną zawsze wiąże się z wzajemną życzliwością i wspaniałymi wspomnieniami. Już dziś możesz zapewnić unikalna oprawę tej uroczystości, zapraszając Grafit Cover Band i organizując wyjątkowy koncert kolędowy!


Wieczór rozpoczniemy uroczystym powitaniem gości oraz krótkim wprowadzeniem. Podczas koncertu publiczność usłyszy i zaśpiewa najbardziej tradycyjne kolędy, takie jak, między innymi „Bóg się rodzi” czy „Cicha Noc”. Kolędy zaprezentujemy Państwu w zupełnie nowych aranżacjach! Wykonamy w 100% na żywo najbardziej lubiane utwory świąteczne znane z rozgłośni radiowych, między innymi: „All I Want For Christmas Is You”, „Last Christmas” czy „Marry Christmas Everyone”. Dla każdego z uczestników koncertu przygotujemy też specjalny śpiewnik, który pozwoli mu zapoznać się ze wszystkimi wykonywanymi utworami.


Repertuar


Podczas koncertu usłyszysz odpowiednio dobrane kolędy tradycyjne i najbardziej znane utwory świąteczne. Propozycję repertuarową otrzymasz z odpowiednim wyprzedzeniem i jeśli uznasz za konieczne, będziesz mógł wprowadzić do niej poprawki. Chcemy, aby Twoi goście czuli się komfortowo podczas tego wyjątkowego spotkania i wynieśli z niego tylko miłe wspomnienia.


Warunki techniczne


Aby koncert mógł dojść do skutku konieczne będzie spełnienie ridera technicznego (do pobrania tutaj). Możesz też skorzystać z naszego sprzętu technicznego i nagłośnieniowego. Dysponujemy najbardziej zaawansowanym sprzętem muzycznym na rynku. Korzystamy z liniowych systemów nagłośnieniowych, cyfrowego sprzętu sterującego oraz dynamicznego oświetlenia. Zapewniamy też pełne wsparcie techniczne (pełny opis sprzętu, którym dysponujemy znajdziesz tutaj). Koncert trwa powyżej dwóch godzin zegarowych i może zostać dodatkowo wydłużony o ewentualne bisy.


*W przypadku organizacji koncertu zleceniodawca zobowiązany jest zapewnić przestronne, suche i ogrzewane pomieszczenie dla zespołu GRAFIT Cover Band oraz członków ekipy technicznej, które umożliwi uprzednie przygotowanie się do koncertu i krótki odpoczynek po jego zakończeniu. Szczegóły dostępne w riderze technicznym GRAFIT Cover Band.


Dojazd na wydarzenie


Dojazd nie stanowi żadnego problemu. Z odpowiednim wyprzedzeniem dotrzemy w wyznaczone przez Ciebie miejsce. Dysponujemy własnym środkiem transportu. Do ceny oprawy muzycznej należy doliczyć koszt dojazdu i transportu sprzętu, który wynosi 2,00zł/km licząc dojazd w dwie strony.Zasoby strony są własnością zespołu GRAFIT Cover Band. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie bez zgody zespołu GRAFIT Cover Band zabronione